Dodávky pro jaderná zařízení

Naše společnost DIMER Engineering splňuje podmínky dodávek pro jaderná zařízení dle vyhlášky SÚJB 132/2008 Sb.(o systému jakosti při provádění a zajišťování činností souvisejících s využíváním jaderné energie a radiačních činností a o zabezpečování jakosti vybraných zařízení s ohledem na jejich zařazení do bezpečnostních tříd) a dle vyhlášky SÚJB 309/2015 Sb. (o zajišťování technické bezpečnosti vybraných zařízení).

Od roku 2017 zajišťujeme i dodávky dle aktuální vyhlášky SÚJB 358/2016 Sb.

Jsme kvalifikovaným dodavatelem pro české a slovenské jaderné elektrárny s oprávněním k výrobě, dodávkám těsnicích desek a těsnění v souladu se specifikacemi schválených technických podmínek. Tyto technické podmínky jsou schváleny pro pryžová těsnění a pryžové díly, plastové díly, grafitová těsnění, spirálově vinutá těsnění, hřebínková těsnění a pro kovová těsnění.

Pro dodávky pryžových těsnění a dalších pryžových dílů disponujeme materiály, které jsou kvalifikované v ÚJV Řež na radiační a tepelné stárnutí a pro podmínky LOCA a postLOCA.

V případě požadavku zákazníka jsme schopni pomoci s realizací kvalifikačních zkoušek zařízeníÚJV Řež s našimi těsněními.

Navrhneme a vypočítáme vhodný těsnicí spoj, zástavbu pro těsnění a samotné těsnění.

Přílohy

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace